exclusive music club

Pronájem

Plánujete firemní akci nebo oslavu narozenin? Naše prostory vám jsou plně k dispozici! Můžete si rezervovat přední i zadní bar a salonek s kapacitou 32 míst. Pronajmout si rovněž můžete světelnou a zvukovou techniku nebo odkládací šatnu pro návštěvníky, vše s odpovědnou obsluhou.
Není to ale zdaleka všechno, k dispozici máte i přední hlavní sál s kapacitou 104 míst a k němu salonek pro dalších 32 osob.

Zajistíme program

A pokud chcete, aby váš večírek byl opravdu nezapomenutelný, na přání pro vás zajistíme i služby DJ či živé kapely nebo tematický program.
Chcete-li si ozvláštnit večer vystoupením tanečníků, kouzelnickým představením nebo se pokochat krásou módní přehlídky, není problém zajistit cokoli. Samozřejmostí je i zajištění operativního úklidu nebo nezbytných poplatků pro OSA či Intergram.

Samozřejmostí je i catering

Myslíme pochopitelně i na vaše žaludky. Spolupracujeme se špičkovou cateringovou službou místního hotelu Strážničan a zajistíme vám občerstvení, chuťovky i plnohodnotné večeře. Záleží jen na vašem přání, přijďte se s námi domluvit (při plánování složitějších akcí preferujeme osobní jednání)
a určitě se dohodneme. Club Vinárna je vám plně k dispozici pro maximum zábavy!

Váš e-mail
= 2 x 6